Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Otoka - Oferty sprzedaży nieruchomości
11 ogłoszeń
Od najnowszych
11 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Działka rolna z dojazdem asfaltowym Otoka
Otoka,świętokrzyskie
40 000 zł5 000 m² 8 zł/m²
Ogłoszenia w okolicy
Dom szeregowy
Czermin(Otoka + 24 km)
509 000 zł152,90 m² 3 328,97 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Sandomierska
Tarnobrzeg(Otoka + 13 km)
1 700 000 zł644,09 m² 2 639,38 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Ślęzaki
Ślęzaki(Otoka + 11 km)
79 000 zł5 504 m² 14 zł/m²
Działka rolna przy lesie, ul. Bieszczadzka
Nowa Dęba(Otoka + 20 km)
224 000 zł18 859 m² 11,88 zł/m²
Działka inwestycyjna Sandomierz
Sandomierz(Otoka + 25 km)
790 000 zł6 000 m² 131,67 zł/m²
Dom wolnostojący Ostrówek
Ostrówek(Otoka + 16 km)
160 000 zł147 m² 1 088,44 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Skalna Góra
Tarnobrzeg(Otoka + 13 km)
245 000 zł46,37 m² 5 283,59 zł/m²
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki
Połaniec(Otoka + 20 km)
549 000 zł103,30 m² 5 314,62 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Strażacka
Stale(Otoka + 17 km)
220 000 zł2 500 m² 88 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Otoka
Włącz powiadomienia